O Nas

 

fot. Aleksandra Sitarek Fotografia

KAMYKI

Kto to taki!? Niebywale zakręcona rodzinka 2+2! Kamyczkowi Rodzice: KAMIL i DARIA. Mózgi operacji wyjazdowych wszelakich, koordynatorzy i realizatorzy szalonych pomysłów Szogunów. Kamyczkowe Dzieci: Kuba i Ula Nieletnie motory napędowe i motywacyjne w każdej życiowej dziedzinie na czele z podróżami.

W tygodniu praca, dom, przedszkole, szkoła… Za to już w piątek popołudniu  w maleńkim łódzkim mieszkanku, zaczyna się kombinowanie… Z kanapy stojącej w centralnym punkcie naszego pokoju dziennego, sypialni i jadalni w jednym  wyrzucone zostają plecaki, z nadzieją- że ich widok przyniesie kolejny pomysł na weekendowy wypad! Każdy wolny dzień to dla nas okazja do zniknięcia z blokowiska. Póki co mamy nad głową trochę ograniczeń , dlatego nasze wędrówki obejmują tylko Polskę.

Żeby było jasne, wcale nie jest nam z tym źle – wręcz z każdym wyjazdem, przekonujemy się, że może nam życia braknąć – tyle jest w naszej Polsce magicznych miejsc, do których bardzo często chce się przecież jeszcze wracać. Nasze wypady dokumentujemy fotografiami, jednak żadni z nas profesjonaliści! Większość zdjęć to materiał trzaskany … telefonem komórkowym!

Blog powstał z dwóch bardzo prozaicznych powodów: pierwszy to nadzieja, że ktoś  ruszy naszym śladem i skorzysta z naszych doświadczeń, drugi to prowadzenie takiego internetowego pamiętnika, pozwoli nam to zachować gdzieś w przestrzeni to co najpiękniejsze… wspomnienia!

Dziękujemy, że zajrzeliście! Jeśli macie ochotę spojrzeć na magiczną Polskę z naszej perspektywy – zostańcie z nami!

Będzie nam bardzo miło! 

 

 

Kamil, Daria , Kuba i Ula

#KamykiOnTour